Hakkımızda

Efiks Bilgisayar Teknolojileri Tic. Ltd., 2005 yılında bilgisayar teknolojileri, elektronik güvenlik sistemleri, teknoloji danışmanlığı, yazılım geliştirme, ürün ve çözüm tedariği alanlarında hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik; projelendirme, uygun sistemlerin seçimi ve danışmanlık hizmetleri, altyapı kurulumları, sistem montajı ve devreye alma, bakım ve destek hizmetleri dahil anahtar teslimi projeler geliştirmekteyiz.

Çeşitli üst düzey elektronik güvenlik ekipmanlarını kullanarak, “Çevre Güvenlik Yönetim Sistemi” olarak adlandırdığımız güvenlik sistemlerini oluşturmaktayız. Çözümlerimiz arasında, uzak ve insansız bölgelerdeki tesislerin güvenliği için oluşturulmuş, zorlu arazi koşullarında, enerji ve iletişim altyapısı bulunmayan ortamlarda çalışabilecek şekilde tasarlanmış özel sistemler bulunmaktadır. Gelişmiş teknik özellikleri yanı sıra fiyat avantajlarıyla tercih edilen sistemlerimiz birçok kurumda yıllardır kullanılmaktadır. Kamu kurum ve kuruluşları, endüstri ve sanayi tesisleri, askeri tesisler ve üst düzey güvenlik gerektiren tüm projelerde kullanıma uygun standartlarda oluşturulmuş projeler geliştiriyoruz.

Çeşitli yazılım ürün ve çözümlerimiz ile enerji, üretim, ulaşım ve finans sektörlerinde, kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Sektöründe lider olan markalar ile çalışarak kalite ve hizmet anlayışımızı çok yüksekte tutuyoruz.

Misyon

Görevimiz, bilgi teknolojilerini kullanan tüm kurum ve kuruluşlara çözüm ve hizmet sunmak, müşterilerimizin iş süreçlerini kolaylaştırarak kesintisiz ve sorunsuz çalışabilmelerini sağlamak için teknolojik altyapımızı sürekli iyileştirerek daha iyi ürün ve çözümler geliştirmek, yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Müşterilerimizin taleplerine son teknolojileri kullanarak verimli ve maliyet etkin çözümler üretmek amacıyla sistemler geliştirmek ve sunmak için çalışıyoruz.

Vizyon

Geleceğe bakışımız, dürüstlük ve kalite temel ilkelerimizden ödün vermeden bilişim sektöründe kalıcı bir yer edinerek lider teknoloji şirketlerinden biri olmaktır.