Hizmetler

Teknoloji kullanımınız ister az ister çok olsun, sistemlerin ihtiyaçlarınıza cevap verebilmesi ve uzun süre kullanılabilmesi için işletmenize uygun seçilmeleri gerekir. Bir sistemin başarısı, öncelikle onu projelendiren kişilere / firmalara bağlıdır. Seçilen hizmetler ne kadar iyi ve kaliteli olursa olsun, doğru projelendirilmeyen bir sistem başarılı olamaz.

Sizi geleceğe taşıyacak teknolojilerin seçiminde, projelendirilmesinde, yapacağınız teknoloji yatırımlarının planlanmasında bizden danışmanlık alabilirsiniz. Alanlarında uzman ve uzun yılların tecrübesi ile donanmış profesyoneller olarak hizmetinizdeyiz. Doğru teknoloji, doğru proje, sorunsuz gelecek…

Günümüzde işletmelerin en büyük sorunlarından biri de istihdam edecek kalifiye personel sıkıntısıdır. Özellikle bilgi teknolojileri alanında, aranan elemanı bulmak, eğitim, oryantasyon gibi süreçler işverenleri sıkıntıya düşürmektedir. Teknik personel yetersizliği nedeniyle bilgisayar sistemlerinin çalışmaması ya da sistemlerde yaşanan arızalar; doğrudan üretimi ve verimi olumsuz yönde etkilemekte, dolaylısıyle para kaybına neden olmaktadır. Bunun gibi sorunların yaşanmaması için, işinde uzman bir firmadan dış kaynak kullanımı ile hizmet almak hem daha hızlı hem de güvenli bir yol olarak tercih edilmelidir. Sistem kurulumları, entegrasyon, servis, bakım ve teknik destek gibi konularda sözleşmeli hizmet sağlamaktayız.

Yazılım geliştirme, web tasarım, grafik tasarım, kurumsal kimlik tasarımı ve çeşitli internet hizmetleri konularında tasarım grubumuz ile çözüm sunmaktayız. Referanslarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEKNOLOJİ & DANIŞMANLIĞI

TASARIM & PROJELENDİRME

BAKIM VE DESTEK HİZMETLERİ